KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15227084
nr 1522 7084
Tyra Lundgren
(1897-1979), Sverige
Etsning, "Grekisk ört", med dedikation. Signerad, daterad 1953. Bildmått: 24,5x21 cm, yttermått inklusive ram: 42x33 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 20 februari 2023
kl 20:47:18
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
Tyra Lundgren
Läs mer om Tyra Lundgren